Italwax - vosk na epilaci - ORCHIDEA - TOP LINE - 100 ml

SKU
IW-ROLLON-ORCHID-TOPLINE-100ml
49 Kč
Skladem
Produkt: Roll-on wax
Vhodné pro: všechny chloupky
Obsah: 100 ml
Pracovní teplota: 39 °C
Vůně: orchidej
Obsah balení: 1 kus

Dopřejte si dokonale hladkou a jemnou pokožku bez chloupků až na několik týdnů!

  • TOP LINE vosky jsou vyrobeny na bázi syntetických pryskyřic a mají vysokou přilnavost. Syntetické vosky nezpůsobují podráždění a alergii, vhodné i pro citlivou pokožku. Zvýšená přilnavost vosku umožňuje odstranit všechny chloupky najednou, není nutné opakovat aplikaci. Vosk je ideální pro použití na větších plochách jako nohy nebo ruce.
  • Díky hygienické roll-on technologii je aplikace vosku velmi příjemná a jednoduchá. Vosk je před použitím nutné rozehřát na požadovanou hustotu. Na pokožku se nanáší v tenké vrstvě, kterou pomocí epilačního papíru/textilie strhnete. Středně hustá konzistence zaručuje lepší přilnutí vosku k ošetřované pokožce.
  • Odstranění nechtěných chloupků je velmi rychlé a účinné.
  • Vosk je vhodný jak pro domácí, tak profesionální použití.


Návod k použití:

  • Před použitím je potřeba vosk nejprve rozehřát, tak aby měl požadovanou hustotu. Rozehřátí zabere okolo 30-40 minut a měl mít okolo 39 °C. Před umístěním do ohřívače odstraňte ochrannou pásku.
  • Vosk aplikujte dřevěnou špachtlí na vybrané místo ve velmi tenké vrstvě po směru růstu chloupků, tak aby vytvořil souvislou plochu. Během nanášení vosk jemně přitlačte, aby se obalily všechny chloupky. Pokožka musí být před nanesením dokonale suchá a čistá.
  • Na připravený vosk přiložte proužek papíru/textilie na epilaci a dobře jej přitlačte k pokožce. Poté trhněte proti směru růstu chloupků. Pro lepší efekt doporučujeme používat předepilační přípravky, které dokonale odmastí pokožku.
  • Po dokončení práce ošetřete pokožku poepilačním přípravkem.


UPOZORNĚNÍ:

  • Před aplikací vosku na pokožku nejprve vyzkoušejte jeho teplotu, tak aby nedošlo k poranění.


Složení:
Hydrogenated Polycyclopentadiene, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax), Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Parfum (Fragrance), Cera Alba (Beeswax), Paraffin, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 60725 (D&C Violet 2), Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnama.

SKU IW-ROLLON-ORCHID-TOPLINE-100ml
GTIN 8032835168046
Otázky zákazníků
Žádné otázky
Upozorňujeme, že dotazy mohou odesílat pouze přihlášení uživatelé