IPL Epilátor - Bella

SKU
IPL-BELLA
-34%
Akční cena 990 Kč Původní cena 1 490 Kč
Skladem
Produkt: IPL epilátor Bella
Světelná oblast: 3 cm2
Světelná energie: 2.2-5.2J/cm²
Velikost epilátoru:
174 x 125 x 82 mm
Počet pulzů: 999 999
Počet stupňů: 1-9
Obsah balení: epilátor + napájení, brýle, jednorázové holítko
Odešleme v Pondělí (22/07/2024) pokud objednáte během .

Epilace pomocí IPL laserů je dnes nejmodernějším a nejúčinnějším způsobem odstraňování chloupků celého těla. Navíc epilaci zvládnete snadno v pohodlí svého domova.

 • IPL epilátor vás spolehlivě zbaví veškerých chloupků a zabrání jejich následnému růstu.
 • Technologie intenzivního pulzního světla se světelnými výboji účinně deaktivuje kořínky chloupků v jejich růstové fázi hluboko v pokožce a tím zabraňuje dalšímu růstu. Pravidelným používáním chloupky slábnou až zcela vypadnou a přestanou dorůstat. Výrobce doporučuje zpočátku provádět ošetření dvakrát týdně. Časem se frekvence snižuje až vám postačí jedno ošetření v průběhu několika měsíců.
 • Celý proces deaktivace růstu chloupků je naprosto bezbolestný. Výsledkem je dokonale hladká pokožka bez nechtěných chloupků.
 • Přístroj s až 999 999 světelnými impulsy je maximálně bezpečný a šetrný k vaší pokožce.
 • Epilátor ošetří velkou plochu, není tak potřeba se zaměřovat na každý vlasový folikul zvlášť. Světelná hlavice disponuje plochou 3 cm2, proto jí postačí jeden záblesk na každém místě. S epilátorem Lisbeth zvládnete odstraňování chloupků i v oblasti podpaží nebo v třísel. Nezabere mu to víc jak jednu minutu. Celé nohy poté zvládne během 15 minut.
 • O pohodlí během ošetření se postará podsvícený LCD displej, ergonomicky tvarované tělo a integrovaný chladicí větráček.

SMART TIP: Zapomeňte na starosti s odstraňobáním chloupků - IPL technologie vám zajistí hladké nohy po celé léto.


Snadné nastavení intenzity

V závislosti na typu pokožky si můžete nastavit až 9 stupňů intenzity světla. Aplikační okénko disponuje velikostí 3 cm2, kterou pohodlně využijete pro epilaci celého těla, například pro nohy, ruce, bikiny zóna, podpaží, hrudník i záda.

IPL technologie

Přístroj ke svému provozu využívá technologii intenzivního pulzního světla, kde pomocí světelných výbojů dochází k deaktivaci kořínků chloupků v jejich růstové fázi hluboko v pokožce. Tyto chloupky následně samy vypadnou a jejich další růst je výrazně omezen či přerušen. V době ošetření se v růstové fázi nachází vždy pouze 10 až 30 % chloupků, proto je třeba celý proces několikrát zopakovat.

Obsah balení:

 • epilační přístroj
 • napájecí adaptér
 • ochranné brýle
 • jedorázové holítko
 • návod k použití


Upozornění:

 • Laserový epilátor odstraňuje chloupky pouze v jejich růstové fázi. Jelikož nerostou všechny chloupky najednou, je potřeba ošetření v prvních týdnech opakovat častěji, aby bylo docíleno účinnosti u 100 % chloupků. Poté nastává udržovací fáze, kdy ošetření provádíme cca 1x za 2-3 měsíce.

 • Před prvním použitím proveďte alergický test na každém místě pokožky, kde chcete provádět ošetření. Díky tomu zjistíte, jak pokožka reaguje na ošetření a můžete tak lépe zvolit odpovídající stupeň intenzity záření.

Návod k použití si můžete stáhnout ZDE.
SKU IPL-BELLA
GTIN 8596342071812
Otázky zákazníků
Žádné otázky
Upozorňujeme, že dotazy mohou odesílat pouze přihlášení uživatelé
Zákazníky také zajímalo:
IPL Epilátor - Lisbeth
IPL Epilátor - Lisbeth
Akční cena 990 Kč Původní cena 1 590 Kč
IPL epilátor - Polly
IPL epilátor - Polly
Akční cena 890 Kč Původní cena 1 190 Kč
IPL epilátor - Sara
IPL epilátor - Sara
Akční cena 890 Kč Původní cena 1 190 Kč