Rozkládací kosmetický kufřík - Fiona - rosegold

SKU
COS-CASE-FIONA-CA-005
990 Kč
Skladem
Produkt: rozkládací kosmetický kufřík
Velikost: 19 x 24 x 17 cm
Hmotnost: 1 250 g
Materiál: hliník, tvrzený plast
Barva: rosegold
Odešleme v Pondělí (24/06/2024) pokud objednáte během .

Kosmetický kufřík je ideálním společníkem pro ukládání všech kosmetických potřeb během cestování. Jeho elegantní design a praktické rozvržení poskytuje dostatek místa pro uspořádání vašich produktů.

  • Kosmetický kufřík je speciálně navržený pro profesionály, kteří vyžadují vysokou kvalitu a funkčnost. Tento kufřík kombinuje odolnost tvrzeného plastu s elegancí hliníkových detailů, čímž vytváří robustní a moderní řešení pro uložení a přepravu kosmetických pomůcek a produktů.
  • Velkou výhodou tohoto modelu jsou 2 vysunovatelné poličky, na kterých můžete mít připravené všechny používané pomůcky. Navíc je kufřík je vybaven praktickým zrcadlem, které vám umožní dosáhnout perfektního make-upu kdykoli a kdekoliv. Pro dokonalé zabezpečení je kufřík vybaven zámkem.
  • Odolná hliníková konstrukce chrání vaše kosmetické pomůcky před poškozením a zajišťuje dlouhou životnost kufříku i vašeho vybavení. Díky svému praktickému designu je tento kosmetický kufřík ideálním společníkem pro profesionální použití doma i na cestách.
SKU COS-CASE-FIONA-CA-005
GTIN 8596342071713
Otázky zákazníků
Žádné otázky
Upozorňujeme, že dotazy mohou odesílat pouze přihlášení uživatelé